Comments

You are here:American Cars»Cars' Index»F»Ford»Bronco»1979 Ford Bronco
Tuesday, 20 December 2011 18:58

1979 Ford Bronco

Car Biography

 

   Andrzej Wolfarth portrays 1979 Ford Bronco
All the pictures shown below were taken by me in May 1997. I was told by the owner the car was bought new by a director of steel mill near Cracow. I verified later that it wasn't true. The car was later sold to Warsaw and used by another colleague of me. The fate of the car is uknown. The car neighbourhood shown on the pictures are but actual. All the grounds were demolished. After some years the Auditorium Maximum was built :)
 
   Andrzej Wolfarth portretuje Forda Bronco 1979
Pokazane tu poniżej zdjęcia wykonałem w maju 1997 roku. Właściciel mi powiedział, że samochód został kupiony jako nowy przez właściciela huty im. Lenina. Sprawdziłem później, że nie było to prawdą. Samochód został później sprzedany do Warszawy i używany przez innego mojego znajomego. Los samochodu jest nieznany. Okolice wokół samochodu są mocno nieaktualne, gdyż to wszystko zostało potem zburzone. Obecnie stoi tam Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego :)

3 comments

  • Comment Link Bartek Saturday, 04 April 2020 22:37 posted by Bartek

    Prawdziwa historia samochodu jest inna. Od poznych lat 80tych do konca lat 90tych samochod stal w garazu na Kasztanowej na Woli Justowskiej i byl sloradycznie uzytkowany przez mojego wujka, ktory sie nim opiekowal. Samochod nalezal do Polaka mieszkajacego w Kanadzie, ktory tam mial drugie identyczne takie auto.

  • Comment Link Wojtek B Thursday, 09 January 2020 14:54 posted by Wojtek B

    Andrzej, nie jest to prawda , nigdy nie mówiłem że właścicielem był "właściciel" huty Lenina, pomyliło Ci sie z Blazerem 1978 z Woli Justowskiej i faktycznie właścicielem był pan Loreth nie właściciel tylko dyrektor Huty im. Sędzimira. Blazera potem kupił Dr. Vette - dawne czasy.

  • Comment Link Andrew Saturday, 27 June 2015 23:02 posted by Andrew

    Historia z 1997 roku :)

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.Basic HTML code is allowed.

Interesting Websites